Dodaj ogłoszenie

ZBROJARZ/BETONIARZ/POMOCNIK, Kujawsko - pomorskie, Bydgoszcz

Podziel się:

ZBROJARZ/BETONIARZ/POMOCNIK

Cena: 0.00 PLN

Niewielka Firma, specjalizująca się w wykonywaniu prac żelbetowych (obiekty mieszkalne, przemysłowe, użyteczności publicznej oraz zakłady prefabrykacji), poszukuje do swojego zespołu pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadzwoń, jeśli:

- posiadasz doświadczenie jako Zbrojarz / Betoniarz (zakłady prefabrykacji oraz budowa).

Zadania:

- prace zbrojarskie w zakładzie prefabrykacji oraz na budowie.

Nasza oferta:

- umowa o pracę lub umowa zlecenie,

- praca stacjonarna w Bydgoszczy,

- praca od zaraz,

- stawka godzinowa,

- premie miesięczne,

- zaliczka,

- narzędzia do pracy,

- ciągłość zleceń.

Mile widziani obywatele Ukrainy i Białorusi.

Dzwoń i zacznij pracę „od zaraz”! – 575 404 304. Odpowiadam też na SMS-y.

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Lokalizacja:
Kujawsko - pomorskie, Bydgoszcz
Dodano: 03.06.2019
ID ogłoszenia: 1288246 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 1218 razy

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:

Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.