Dodaj ogłoszenie

Supervisor, Lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Podziel się:

Supervisor

Cena: 0.00 PLN

Supervisor

Dla naszego Klienta, duńskiej firmy produkcyjnej, która działa w branży tworzyw sztucznych,  obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Supervisor

Miejsce pracy: okolice Gorzowa Wlkp.

Opis stanowiska pracy:

- Praktyczne organizowanie produkcji

- Delegowanie zadań

- Planowanie zamówień zgodnie z terminem realizacji / rozwiązywanie problemów

- Przenoszenie/ponowne planowanie terminów

- Raportowanie o braku materiałów do bieżących zamówień

- Raportowanie problemów bezpośredniemu  przełożonemu

- Codzienna kontrola listy zamówień (Production overview )

- Nadzór zagadnień związanych z  BHP

- Monitorowanie stanu technicznego urządzeń produkcyjnych

- Motywowanie i koordynacja pracy pracowników produkcji

Oferujemy:

- Bardzo dobre warunki zatrudnienia w firmie o zachodniej kulturze organizacyjnej

- Bardzo dobra atmosfera pracy

- Umowa o pracę

- Szkolenia wprowadzające, możliwość nauki i rozwoju zawodowego

- Praca w systemie zmianowym 6.00- 14.00, 14.00 – 22.00

Wymagania:

- Umiejętności organizacyjne

- Wysokie umiejętności interpersonalne

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

- Obsługa komputera – podstawy Navision, pakietu Office

- Mile widziana znajomość języka angielskiego

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim i angielskim z dopiskiem „Supervisor” na adres mailowy:

experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Phone: +48 91 814 52 52 E-mail:

http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl

Lokalizacja:
Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
Dodano: 13.09.2017
ID ogłoszenia: 1214833 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 123 razy

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:

Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.