Dodaj ogłoszenie

Stomatolog , Mazowieckie, Warszawa

Podziel się:

Stomatolog

Cena: 0.00 PLN

Stomatolog

Perfect Consulting – Rekrutacja, Szkolenia, Coaching
- ponad 20 lat doświadczenia w zakresie doradztwa zawodowego, dostarczania innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i rozwoju osobistego.

Gwarantujemy Rzetelność, Bezpieczeństwo, Partnerstwo

Obecnie dla naszego klienta – kliniki dentystycznej FabDent - poszukujemy osoby na stanowisko:

Stomatolog

Nr ref. 54/03/2019

Warszawa - Bemowo

Zakres obowiązków:

  • Leczenie kanałowe pod mikroskopem
  • Protetyka
  • Kompleksowa opieka nad pacjentem
  • Dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych

Wymagania:

  • Prawo do wykonywania zawodu jako lekarz dentysta
  • Doświadczenie na stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o świadczenie usług
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w renomowanej i dobrze wyposażonej klinice
  • Możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodną na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@perfectconsulting.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert pracy Perfect Consulting na Facebooku.

Perfect Consulting posiada certyfikat Ministra Gospodarki Pracy Polityki Społecznej w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr 3607/1a).

Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Dodano: 13.05.2019
ID ogłoszenia: 1285904 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 81 razy

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:

Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.