Dodaj ogłoszenie

Sprzątacz/ka (WRR/06/17), Opolskie, Krapkowice

Podziel się:

Sprzątacz/ka (WRR/06/17)

Cena: 0.00 PLN

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Sprzątacz/ka

Miejsce pracy: Krapkowice

Opis stanowiska:

  • Praca w Krapkowicach.
  • Sprzątanie powierzchni biurowych/mieszkalnych.
  • Kontrolowanie zapasów środków czystości.

Wymagania:

  • Dokładność.
  • Dyspozycyjność.
  • Energia i chęć do pracy.
  • Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy.

Oferujemy:

  • Praca na pół etatu.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Dodatkowe informacje:

  • PRACA OD ZARAZ!
  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 40
Ogłoszenie wyświetlono 397 razy

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:

Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.