Dodaj ogłoszenie

Spawacz/Slusarz , Pomorskie, Gdynia

Podziel się:

Spawacz/Slusarz

Cena: 0.00 PLN

                       PRACA W NIEMCZECH    Długość kontaktu

na stale

Stawki

10 euro brutto/h pus 40 euro diety za kazdy przepracowany dzien

Ubezpieczenie

niemieckie

Zadania

  • zapoznanie się z dokumentacją techniczną spawanego elementu bądź konstrukcji, a także z samym materiałem,
  • przygotowanie powierzchni do spawania, które polega na oczyszczeniu powierzchni z rdzy i innych zanieczyszczeń,
  • określenie i wybór technologii spawania,
  • spawanie Mag lub punktowe
  • obsługa i konserwacja urządzeń do spawania (czyli spawarek, masek ochronnych itp.)
  • umiejetnosc poslugiwania sie prasa krawedziowa, mile widziane

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na wymaganym stanowisku
  • solidność
  • rzetelność
  • dyspozycyjność
  • chec podjecia prace od zaraz

Oferujemy

  • ciekawe zadania i możliwość rozwijania umiejętności u zaufanego pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zakwaterowanie blisko pracy

Ogłoszenie wyświetlono 67 razy

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:

Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.