Dodaj ogłoszenie

Recruitment Associate– Praktyka/Staż , Dolnośląskie, Wrocław

Podziel się:

Recruitment Associate– Praktyka/Staż

Cena: 1.00 PLN

INTER.EXPERT to jedna z wiodących firm w Europie Środkowej i Wschodniej w obszarze usług przemysłowych i doradztwa personalnego. Ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Niemiec, rekrutujemy ekspertów dla firm i organizacji do projektów (contracting) oraz pracy stałej.

W związku z rozwojem naszego Działu Rekrutacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: RA/IBK/11/WR

Zakres obowiązków:

  • analiza aplikacji i innych dokumentów,
  • tworzenie i zarządzanie bazą kandydatów,
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę,
  • wsparcie Działu Rekrutacji w prowadzonych projektach.

Wymagania:

  • status studenta lub absolwenta,
  • zaangażowanie,
  • chęć zdobywania nowej wiedzy i budowania doświadczeń,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B1,
  • komunikatywność,
  • rzetelność i skrupulatność,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach rekrutacyjnych w miłej atmosferze,
  • szkolenia stanowiskowe oraz dot. rekrutacji i selekcji,
  • możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość odbywania praktyk w elastycznym wymiarze czasowym (wymagana dyspozycyjność min. 20 godzin/tydzień),
  • bezpłatne praktyki (docelowo możliwość odbycia płatnego stażu)
  • możliwość zaliczenia praktyk wymaganych przez Uczelnie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adres: CV@INTEREXPERT.PL

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INTER.EXPERT POLSKA Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z moim udziałem w konkretnym i jednoznacznie określonym procesie rekrutacyjnym.

Administratorem danych osobowych jest INTER.EXPERT POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-033) przy ul. Zwycięskiej 20A/202. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, ich zmiany i usunięcia.

Magdalena

Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Dodano: 29.10.2018
ID ogłoszenia: 1265538 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 135 razy

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:

Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.