Dodaj ogłoszenie

Prowadzenie warsztatów w szkołach (pedagodzy i psycholodzy)., Lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Podziel się:

Prowadzenie warsztatów w szkołach (pedagodzy i psycholodzy).

Cena: 0.00 PLN

Learn and Create nawiąże współpracę z trenerami ds. profilaktyki uzależnień i przemocy.

Opis stanowiska:

Prowadzenie warsztatów i wykładów profilaktycznych dla uczniów, rodziców i grona pedagogicznego z zakresu profilaktyki uzależnień i przemocy oraz opracowywanie materiałów prezentacyjnych na podstawie otrzymanych zakresów tematycznych.

Zapewniamy:

> Elastyczna forma zatrudnienia - umowa zlecenie lub współpraca w ramach prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

> Wynagrodzenie podstawowe oraz zwrot kosztów dojazdu.

> Nienormowany czas pracy, możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb.

Wymagania:

> Wykształcenie wyższe na kierunkach: pedagogika, psychologia, resocjalizacja.

> Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

> Dyspozycyjność minimum 2 dni w tygodniu (pn-pt)

> Własny samochód (warunek konieczny)

> Gotowość do pracy w promieniu do 200 km od miejsca zamieszkania.

> Umiejętność opracowywania programów profilaktycznych (przygotowywanie prezentacji na podstawie podanego zakresu tematycznego).

> Komunikatywność i zaangażowanie.

> Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy.

Aplikacja:

> Swoją aplikację opatrzoną klauzulą o ochronie danych osobowych, prosimy o wysłanie na adres rekrutacja@l-and-c.pl

> W temacie proszę podać następujące informacje „Trener ds. profilaktyki: Województwo, Miasto, Imię i Nazwisko”.

Learn and Create

Lokalizacja:
Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
Dodano: 10.10.2017
ID ogłoszenia: 1218017 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 391 razy

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:

Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.