Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne.

Potrzebny tester, Wielkopolskie, Poznań

Podziel się:
 

Potrzebny tester

Cena: 0.00 PLN
 
 

Potrzebny tester

W celu optymalizacji systemów infotainmentów samochodowych i uczynienia ich bardziej przyjaznymi dla użytkownika, duża firma samochodowa potrzebuje testerów do przeprowadzenia badań użytkownika. Ogólnym celem jest wdrożenie kontroli głosu w samochodach, co powinno umożliwić kierowcy np. włączyć radio, odtworzyć ulubiony utwór lub za pomocą GPS znaleźć następną stację benzynową tylko za pośrednictwem głosu.
Twoim zadaniem byłoby wyrażanie poleceń głosowych w określonych sytuacjach i ich nagrywanie. Co byś powiedział w powyższych sytuacjach, aby wykonać to działanie? Nagraj swoje sformułowanie i to w zasadzie tyle.

Wymagania dotyczące tego zadania:
Umiejętność zwracania uwagi na szczegóły i przestrzegania wskazówek
Komputer ze stałym połączeniem internetowym
Podłączony mikrofon

Oto jak zacząć:
Zarejestruj się na stronie clickworker.com i wypełnij swój profil. Pokaż nam swoje umiejętności, wypełniając test. Dostępne prace zostaną wyświetlone na naszej stronie lub na platformie partnera UHRS. Znajdziesz również zadanie nagrywania głosu na pulpicie nawigacyjnym. Wypłaty w zależności od projektu są co tydzień lub co miesiąc.

O nas
Clickworker jest platformą crowdsourcingową, która płaci freelancerom na zasadzie za-task i oferuje usługi, które pomogą klientom wypełnić zadania, których nie mogliby zrobić w domu.
Clickworker.com dzieli duże projekty na wiele małych zadań. Te mikro-zadania są następnie rozpowszechniane przez tysiące Clickworkerów i pracujących nad nimi.

Rejestracja
Czy jesteś zainteresowany? Proszę nie przesyłać dokumentów pocztą lub e-mail! Aplikacja jest dostępna bezpośrednio w naszej witrynie.

Proszę zarejestruj się tutaj:

Http://www.clickworker.com/en/clickwohrker/?utm_campaign=PL

Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Dodano: 05.03.2018
ID ogłoszenia: 1235316 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 191 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

Tester urządzeń

Dla Naszego Klienta, firmy z kapitałem międzynarodowym, specjalizującej się w montażu i projektowaniu hydrauliki si... Kategoria: Oferty pracy Inżynierowie - technicy - robotnicy
Zachodniopomorskie Szczecin Dodane: 13-06-2018
Cena: 0.00

Potrzebny Kierowca C+E do Kolbermoor z j. niemieckim

HR Navigator – Twój kierunek na lepszą jakość pracy! Kierowca C+E Miejsce pracy: Bawaria (Niemcy) Cze... Kategoria: Praca za granicą Praca - Niemcy
Małopolskie Kraków Dodane: 26-06-2018
Cena: 0.00

TESTER GIER – NIEMIECKI

TESTER GIER – NIEMIECKI   Warszawa około 6000 PLN brutto Nie wymagamy doświadczenia! GWARANTUJEMY SZK... Kategoria: Oferty pracy Inne
Mazowieckie Warszawa Dodane: 26-04-2019
Cena: 0.00

TESTER GIER – NIEMIECKI

TESTER GIER – NIEMIECKI   Warszawa około 5500 -6000 PLN brutto   Oczekiwania:   znajomośc... Kategoria: Oferty pracy Inne
Mazowieckie Warszawa Dodane: 15-05-2019
Cena: 0.00

TESTER GIER – GERMAN (nie wymagamy doświadczenia)

TESTER GIER – GERMAN (nie wymagamy doświadczenia)   Warszawa – Ursynów 6500 – 7000 PL... Kategoria: Oferty pracy Inne
Mazowieckie Warszawa Dodane: 26-11-2018
Cena: 0.00