Dodaj ogłoszenie

Pokojowa-Pokojowy, Mazowieckie, Warszawa

Podziel się:
 

Pokojowa-Pokojowy

Cena: 0.00 PLN
 
 

Pokojowa-Pokojowy

Firma Work Room sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika w Warszawie na stanowisko POKOJOWEJ.

Lokalizacja: Warszawa
- praca w oparciu o umowę zlecenia
- praca w godzinach 8-15
- 5/6 dni w tyg. wolne dni do ustalenia, 10-14 pokoi dziennie

Oplata od pokoju 7 zł za posprzątany pokój

Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

Osób zainteresowanych proszę o polubienie, kontakt lub wysłanie CV.
tel. 604798900
Julia 
Work Room

KRAZ19807

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Podane przez Panią/Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgód zawartych poniżej i celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią/Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko. Pani/Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe. Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji. Przysługuje Pani/ Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Dodano: 22.08.2019
ID ogłoszenia: 1295307 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 1356 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

Pokojowa-Pokojowy

Firma Work Room sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika w Warszawie na stanowisko POKOJOWEJ. Lokalizacja: Warszawa- pra... Kategoria: Oferty pracy Hotelarstwo - Turystyka - Catering
Mazowieckie Warszawa Dodane: 22-08-2019
Cena: 0.00