Dodaj ogłoszenie

Pielęgniarka/Pielęgniarz, Opolskie, Opole

Podziel się:

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Cena: 0.00 PLN

Firma Personalhelden.de jest dynamicznie rozwijającym się niemieckim przedsiębiorstwem w zakresie doradztwa personalnego. Wspieramy naszych klientów w profesjonalnym poszukiwaniu kandydatów aktywnych zawodowo. Nasz zespół gwarantuje sprawną i profesjonalną rekrutację, oraz weryfikację każdej aplikacji.Nasz rozwój jest Twoją szansą!

Stanowisko: Pielęgniarka / Pielęgniarz

Miejsce pracy: Region Kassel

Forma zatrudnienia: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z kliniką

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie pacjentów do badań i zabiegów

  • Bieżąca opieka i budowanie relacji z pacjentami

  • Obsługa sprzętu i aparatury medycznej

  • Prowadzenie podstawowej dokumentacji medycznej

Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają:

  • Wykształcenie medyczne, doświadczenie zawodowe oraz aktualne prawo wykonywania zawodu

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Prawo jazdy – mile widziane

  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą i ewentualnego zamieszkania na terenie Niemiec

Oferujemy:

  • Niemiecka umowę o pracę wraz ze świadczeniami socjalnymi zawarta bezpośrednio z kliniką, a nie z agencją pośrednictwa pracy (Zeitarbeits-, Leiharbeitsfirma)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z niemieckimi stawkami na zasadach umów taryfikacyjnych

  • Pomoc przy szukaniu zakwaterowania i załatwieniu niezbędnych formaliści (zameldowanie, konto bankowe, ubezpieczenie, zasiłek rodzinny)

  • Możliwość szkolenia i dodatkowego kształcenia

  • Pomoc i osobiste wsparcie w procesie integracji

Mamy nadzieję na owocną współpracę!

Ogłoszenie wyświetlono 69 razy

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:

Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.