Dodaj ogłoszenie

Pielęgniarka- Opiekunka- Pflegedienst - Bad Kissingen bez niemieckiego , Małopolskie, Kraków

Podziel się:
 

Pielęgniarka- Opiekunka- Pflegedienst - Bad Kissingen bez niemieckiego

Cena: 0.00 PLN
 
 

Pielęgniarka- Opiekunka- Pflegedienst - Bad Kissingen bez niemieckiego

Pielęgniarka/Opiekunka/Pflegedienst  w domach prywatnych -Niemcy Bad Kissingen

 

 Poszukujemy Pielęgniarki lub Opiekunki z dyplomem opiekuna  do tzw. opieki dochodzącej. Język niemiecki nie jest wymagany. Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę. Zapewnione zakwaterowanie.  Praca od 5 rano  do 14 po południu możliwość nadgodzin. Stawka 14 Euro brutto. Wymagane prawo jazdy. Praca od zaraz na dłuższy okres.

 

 

Obowiązki:

- pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach (toaleta, kąpiel),

-podawanie, rozdzielanie leków,

-wykonywanie zastrzyków- podawanie insuliny.

 

 

Wymagania:

-mile widziana znajomość języka niemieckiego,

-doświadczenie  w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,

-odpowiedzialność, empatia, życzliwość,

-Ukończenie kursu Opiekuna lub wykształcenie: Pielęgniarka

-prawo jazdy

 

 

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie w EURO

- stabilne warunki zatrudnienia

-zatrudnienie w oparciu o umowę na niemieckich warunkach

-bezpłatne zakwaterowanie

- organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów

- stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech

 

 

Jak aplikować:

 

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: opieka@europajob.pl  z dopiskiem “opieka pflegedienst” w tytule wiadomości.

 

W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

 

W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opieka pflegedienst” pod numer: 690 005 150  lub 517 713 827  – oddzwonimy. 

 

EuropaPflege to firma aktywnie działająca w branży opieki. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na fachową opiekę dla naszych zagranicznych klientów, poszukujemy wykwalifikowanego personelu, który zapewni starszym osobom troskliwą opiekę i towarzystwo u schyłku ich życia.

 

Administratorem danych osobowych jest EuropaPflege  Sp. z o.o. sp.k z siedzibą w Krakowie ul. Zwierzyniecka 29, NIP 676-255-91-28, REGON 381984969,ogłaszająca rekrutację.

Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: zgoda@europajob.com

Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, która może być w każdej chwili cofnięta.

Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy.

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Odbiorcami danych są: podmioty obsługujące stronę internetową, osoby upoważnione do przetwarzania Pani / Pana danych osobowych, podmioty powiązane z Administratorem, pomioty przetwarzające dane.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków
Dodano: 05.08.2019
ID ogłoszenia: 1294024 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 12 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

Praca przy inwentaryzacji w Niemczech ze znaj. niemieckiego

Firma INVENT poszukuje osób chętnych do pracy przy inwentaryzacjach na terenie Niemiec – gwarantujemy darm... Kategoria: Praca za granicą Praca - Niemcy
Dolnośląskie Wrocław Dodane: 25-02-2019
Cena: 0.00

Praca dla murarza ze znajomością j. niemieckiego w Berlinie

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy  do budowy obie... Kategoria: Praca za granicą Praca - Niemcy
Dolnośląskie Jelenia Góra Dodane: 29-03-2019
Cena: 12000.00

Elektryk bez języka niemieckiego– Berlin, Niemcy

    Agencja Zatrudnienia Ardna Sp. z o.o. wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10768 Poszuk... Kategoria: Praca za granicą Praca - Niemcy
Zachodniopomorskie Szczecin Dodane: 14-01-2019
Cena: 0.00

Elektryk - Niemcy, bez znajomości jęz. niemieckiego

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A. z oddziałem w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpi... Kategoria: Praca za granicą Praca - Niemcy
Śląskie Bytom Dodane: 19-02-2019
Cena: 15.00

GRACZ ZE ZNAJOMOŚCIĄ – NIEMIECKIEGO

GRACZ ZE ZNAJOMOŚCIĄ – NIEMIECKIEGO Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko... Kategoria: Oferty pracy Inne
Mazowieckie Warszawa Dodane: 27-06-2019
Cena: 0.00