Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne.

Nowe życie w Hiszpanii - szukamy chętny do wspólnej emigracji ?, Mazowieckie, Warszawa

Podziel się:
 

Nowe życie w Hiszpanii - szukamy chętny do wspólnej emigracji ?

Cena: 0.00 PLN
 
 

Nowe życie w Hiszpanii - szukamy chętny do wspólnej emigracji ?

Szukamy fajnych sympatycznych i odpowiedzialnych ludzi w wieku 35 -50 lat i najlepiej parę lub małżeństwo które ma dosyć życia w tej Kaczej dupie i chciałoby jak My wyemigrować na stałe do Hiszpanii.

Preferujemy z małżonką wyjazd może za rok i założenie własnego niskobudżetowego biznesiku w Hiszpanii najlepiej okolice Barcelony lub Alicante nad morzem bo tylko praca na swoim daje pewną gwarancję spokojnej egzystencji w tym kraju.
Mamy pewne doświadczenia oraz różne koncepcje na własną działalność gospodarczą w tym kraj ale preferujemy w pierwszej kolejności założenie niewielkiej  firmy turystycznej o specyficznej formie działania dla wybranych klientów albo firemki sprzatającej zatrudniającej kilku miejscowych ludzi.

Mamy dość dobrze nakreślony plan działania który z pewnością wdroży się w życie i przyniesie dobre finasowe skutki które pozwolą spokojnie bezstresowo żyć.

Posiadamy pewne doświadczenia w tym kraju bo tam kiedys mieszkalismy i prowadziliśmy już swój biznes . Wraz   małżonką posiadamy  rezydenturę Hiszpańską tzw, numer N.I.E która pozwala na otwarcie własnego biznesu w tym kraju i legalne przebywanie.

 Mamy także pewne dobre kontakty które tam na miejscu ułatwią nam załatwianie wszelkich spraw organizacyjno urzędowych przed naszym przyjazdem.

Nie posiadamy odpowiednich pieniędzy na realizację tego wyjazdu a i w grupie raźniej znosić emigrację dlatego szukamy kogoś kto z nami wyjedzie i zainwestuje pewną ilość pieniędzy na rozpoczęcie w granicach 50 -70 tys zł w przeliczeniu na euro  .

My dla odmiany załatwimy wszelkie inne sprawy związane z pobytem i rozkręceniem tego biznesiku .

Chętni proszę  pisać na email jaroslaw.espania@op.pl

Jaroslaw

Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Dodano: 12.09.2018
ID ogłoszenia: 1262038 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 352 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

SZUKAMY ELEKTRYKÓW Z DZIAŁALNOŚCIĄ GOSPODARCZĄ

Zapraszamy wszystkie firmy chcące podjąć się wykonywania zadań za granicą. Poszukujemy specjalistów i dośw... Kategoria: Praca za granicą Praca - Niemcy
Śląskie Katowice Dodane: 19-02-2020
Cena: 16000.00

Chętnych o pisania teksów stand-up – ZDALNA PRACA

Nowo powstały projekt poszukuje chętnych do regularnego pisania tekstów stand-up. Poszukujemy kreatywnych ludzi... Kategoria: Oferty pracy Praca dorywcza
Łódzkie Łódź Dodane: 07-04-2020
Cena: 0.00

Szukamy doradców finansowo ubezpieczeniowych

Jeśli znasz branżę finansowo-ubezpieczeniową, łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi i chcesz zarabiać, to właśni... Kategoria: Oferty pracy Finanse - księgowość
Śląskie Katowice Dodane: 13-05-2020
Cena: 0.00

Szukamy osób do współpracy - serwis pomocy w pisaniu prac

Szukamy do naszego zespołu redaktorów osób mających doświadczenie w pomocy w pisaniu prac. Piszemy z ws... Kategoria: Oferty pracy Inne
Mazowieckie Warszawa Dodane: 28-03-2020
Cena: 1.00

Chętnych o pisania teksów stand-up – ZDALNA PRACA

Nowo powstały projekt poszukuje chętnych do regularnego pisania tekstów stand-up. Poszukujemy kreatywnych ludzi... Kategoria: Praca dodatkowa Praca tymczasowa
Śląskie Katowice Dodane: 03-04-2020
Cena: 0.00