Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne.

Lektor języka niemieckiego Katowice, Śląskie, Katowice

Podziel się:
 

Lektor języka niemieckiego Katowice

Cena: 0.00 PLN
 
 

Lektor języka niemieckiego Katowice

PROSECA jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi opiekuńcze dla osób starszych na terenie krajów niemieckojęzycznych.

 

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 

Lektor języka niemieckiego

 

Miejsce pracy: Katowice

 

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

 • Prowadzenie kursu języka niemieckiego na poziomie podstawowym, przygotowującego do pracy w charakterze opiekuna osób starszych i niesamodzielnych.

Wymagania:

 • Wykształcenie wyższe,
 • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum C1 potwierdzona odpowiednimi dokumentami (dyplom ukończenia studiów lub cerfyfikaty),
 • Dostępność do pracy w weekendy,
 • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć z osobami dorosłymi,
 • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowania pozytywnych relacji,
 • Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku firmy,
 • Samodzielność oraz doskonała organizacja pracy własnej,
 • Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

 • Umowę zlecenie,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie,
 • Możliwość rozwoju osobistego,
 • Zajęcia z osobami dorosłymi w małych grupach,
 • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy,  
 • Przygotowywanie raportów oraz ścisła współpraca z biurem we Wrocławiu,
 • Miłą atmosferę współpracy.

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: kursy@proseca.pl


Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Proseca Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

 

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Proseca Education Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.” 

 

*Administratorem danych osobowych jest spółka Proseca Education Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Gajowicka 195, 53-150 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, pod nr KRS  0000645379, NIP 8971830702 ogłaszająca rekrutację.

*Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: daneosobowe@proseca.pl

*Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

*Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, która może być w każdej chwili cofnięta.

*Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy.

*Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

*Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

*Odbiorcami danych są: podmioty obsługujące stronę internetową, osoby upoważnione do przetwarzania Pani / Pana danych osobowych, podmioty powiązane z Administratorem, pomioty przetwarzające dane.

*Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie wyświetlono 52 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - również dla par!

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - również dla par!Proszę o kontaktPracownik produkcji (k/m)Mi... Kategoria: Praca za granicą Praca - Niemcy
Zachodniopomorskie Darłowo Dodane: 28-01-2020
Cena: 0.00

Monter Wod Kan ze znajomością j. niemieckiego do Niemiec

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec  poszukuje doświadczonych robotników ziem... Kategoria: Praca za granicą Praca - Niemcy
Dolnośląskie Jelenia Góra Dodane: 20-03-2019
Cena: 12000.00

Kasjer/ka Katowice

  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się prof... Kategoria: Oferty pracy Handel - praca w sklepie
Śląskie Katowice Dodane: 17-05-2019
Cena: 15.00

GRACZ ZE ZNAJOMOŚCIĄ – NIEMIECKIEGO

GRACZ ZE ZNAJOMOŚCIĄ – NIEMIECKIEGO Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko... Kategoria: Oferty pracy Inne
Mazowieckie Warszawa Dodane: 09-05-2019
Cena: 0.00

Murarz w Niemczech – 3050 € - z podstawami języka niemieckiego!

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:   Murarz w Niemczech... Kategoria: Praca za granicą Praca - Niemcy
Dolnośląskie Wrocław Dodane: 19-09-2019
Cena: 0.00