Dodaj ogłoszenie

Kucharz/cukiernik, Łódzkie, Łódź

Podziel się:

Kucharz/cukiernik

Cena: 0.00 PLN

Jesteś doświadczonym kucharzem - cukiernikiem? Chcesz rozwijać się w tym zawodzie, pracować dla najlepszych z najlepszymi?

Wyjedź z nami do Irlandii i pracuj w najlepszych hotelach!

  oferujemy
  • pracę w 5gwiazdkowym hotelu w pięknej okolicy
  • stanowisko commis chefa, demi chefa lub chefa de partie - w zależności od Twojego doświadczenia!
  • zarobki na poziomie europejskim
  • zatrudnienie bezpośrednio w hotelu
  • darmowy przelot do Irlandii
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  zadania
  • praca na stanowisku cukiernika w restauracji hotelowej
  • przygotowywanie dań i deserów w oparciu o menu

  oczekujemy:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • dyspozycyjności do wyjazdu na min. 8 miesięcy
  • odpowiedzialności i zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie wyświetlono 80 razy

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:

Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.