Dodaj ogłoszenie

Konwojent - Trójmiasto, Pomorskie, Gdańsk

Podziel się:

Konwojent - Trójmiasto

Cena: 0.00 PLN

Konwojent

Miejsce pracy:

-Trójmiasto

Opis stanowiska:

- Konwojent wartości pieniężnych,
- Kierowca bankowozu,
- Współpraca z kadrą kierowniczą.

Wymagania:

- Wpis na listę kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej
- Wysoka kultura osobista
- Umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
- Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
- Znajomość topografii miasta i okolic będzie dodatkowym atutem
- Prawo jazdy kat. B (kat. C jest mile widziana)

Oferujemy:

- Umowę o pracę
- System motywacyjny
- Najwyższej jakości narzędzia do pracy
- Pracę z wysoce wyspecjalizowaną kadrą
- Dla najlepszych szkolenia na Operatora Bankomatów

Ogłoszenie wyświetlono 50 razy

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:

Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.