Dodaj ogłoszenie

Kierowcow kat. C+ E, Kujawsko - pomorskie, Bydgoszcz

Podziel się:

Kierowcow kat. C+ E

Cena: 0.00 PLN

Firma Godik zajmująca się oprawą imprez masowych oraz wynajmem nowoczesnych przyczep mieszkalnych i użytkowych poszukuje kierowcow kat. C+E na okres od maja do wrzesnia.

Zadania:

  • dostawa i odbior sprzetu- imprezy masowe lub prywatni odbiorcy
  • zabezpieczanie ladunku

Wymagania:

  • prawo jazdy kat C+E,
  • uprawnienia ADR,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • gotowosc do pracy w weekendy i wieczorami,
  • mile widziana umiejętność jazdy wózkiem widłowym,
  • mile widziane uprawnienia HDS.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na sezon,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie na terenie firmy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i dłuższej współpracy,
  • ubezpieczenie w okresie pracy
  • dodatek wakacyjny.

Firma Godik posiada oddzialy: Jutlandia/9460 Brovst, Fionia/5592 Ejby, Zelandia/2640 Hedehusene.

Wiecej informacji na temat firmy mozna znalesc na stronie internetowej: https://www.godik.dk/

 Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie Cv na: dew@godik.dk

Lokalizacja:
Kujawsko - pomorskie, Bydgoszcz
Dodano: 06.03.2019
ID ogłoszenia: 1277658 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 127 razy

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:

Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.