Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne.

Kelner/Kelnerka w Hiszpanii, Dolnośląskie, Wrocław

Podziel się:
 

Kelner/Kelnerka w Hiszpanii

Cena: 4000.00 PLN
 
 

Kelner/Kelnerka w Hiszpanii

Poszukujemy osób na stanowisko

Kelner/Kelnerka w Hiszpanii

  OPIS STANOWISKA:

Poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku kelner w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii.


Oferowane stanowiska: Kelner, barman

WYMAGANIA:

 Udział w rozmowie kwalifikacyjnej 11.05.2019 we Wrocławiu

 • Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz podstawowy hiszpański
 • Zdolności organizacyjne
 • Doświadczenie mile widziane

OFERUJEMY:

 • Wynagrodzenie od 4000 do 4500 PLN netto miesięcznie „na rękę”
 • Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
 • Umowę o pracę z absolutnie wszystkimi świadczeniami socjalnymi
 • Ubezpieczenie

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą w Zgorzelcu przy ulicy Łużyckiej 15 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@prostaff.pl z dopiskiem „Kelner 11.05.2019”. Przypominamy o konieczności umieszczenia powyższej klauzuli.

Informujemy, że:

 Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą przy ul. Łużyckiej 15; 59-900 Zgorzelec, tel.: 668-183-362, adres e-mail: biuro@prostaff.pl

 1. Celem zbierania danych jest selekcja, a następnie rozmowy wstępne i przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego potencjalnych pracowników dla Klientów biura.
 2. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
 3. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego.
 4. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim – firmom chcącym skorzystać oferty biura pośrednictwa pracy i przez biuro zatrudnić pracownika. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.
 5. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu w celu wyłonienia odpowiedniego kandydata na odpowiednie stanowisko pracy.
 6. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 7. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

pro-staff

Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Dodano: 24.04.2019
ID ogłoszenia: 1284002 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 170 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia

Kelner w Hiszpanii

PROSTAFF to agencja pośrednictwa pracy wpisana do Rejestru KRAZ – numer wpisu 15587 Poszukujemy osób na s... Kategoria: Praca za granicą Praca - Hiszpania
Dolnośląskie Wrocław Dodane: 04-12-2019
Cena: 4000.00

Animator Czasu Wolnego w Hiszpanii

PROSTAFF to agencja pośrednictwa pracy wpisana do Rejestru KRAZ – numer wpisu 15587   OPIS STANOWISKA: Ch... Kategoria: Oferty pracy Hotelarstwo - Turystyka - Catering
Dolnośląskie Zgorzelec Dodane: 22-11-2019
Cena: 4000.00

Bilet do Hiszpanii i praktyka w renomowanej restauracji!

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI prowadzi rekrutację do III edycji międzynarodowego proj... Kategoria: Oferty pracy Praktyki - staże
Małopolskie Kraków Dodane: 13-06-2019
Cena: 0.00

Kelner w Hiszpanii

PROSTAFF to agencja pośrednictwa pracy wpisana do Rejestru KRAZ – numer wpisu 15587 Poszukujemy osób na s... Kategoria: Praca za granicą Praca - Hiszpania
Dolnośląskie Wrocław Dodane: 14-01-2020
Cena: 4000.00

Kelner/Kelnerka

W związku z intensywnym rozwojem firma MUSI Sp. z o. o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: KELNER/KELNERKA M... Kategoria: Oferty pracy Hotelarstwo - Turystyka - Catering
Świętokrzyskie Kielce Dodane: 11-02-2020
Cena: 0.00