Dodaj ogłoszenie

KELNER-KELNERKA, Lubuskie, Żary

Podziel się:

KELNER-KELNERKA

Cena: 0.00 PLN

PRACA W MIEŚCIE : Bad Zwischenahn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • bieżąca obsługa gości restauracji
  • obsługa gości na bankietach i imprezach okolicznościowych
  • przygotowanie sali restauracyjnej do codziennej pracy
  • dbanie o czystość stolików
  • dbanie o pozytywny wizerunek restauracji i hotelu
WYMAGANIA:
  • wysoka kultura osobista oraz zdolności w zakresie komunikacji bezpośredniej
  • entuzjazmu i empatii w codziennej pracy
  • znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • wykształcenie gastronomiczne będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym (1965E BRUTTO MIESIECZNIE + 50 E DODATKU NETTO MIESIECZNE)
  • szkolenie wdrożeniowe
  • elastyczny czas pracy
  • umowę o pracę
Ogłoszenie wyświetlono 34 razy

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:

Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.