Dodaj ogłoszenie

IT - programista.net, Mazowieckie, Warszawa

Podziel się:

IT - programista.net

Cena: 0.00 PLN

PROGRAMISTA .NET

Umowa o pracę lub B2B

Wynagrodzenie – max 600zł netto za dzień  czyli około 12.000 netto miesięcznie

Warszawa

Obowiązki:

·         Projektowanie rozwiązań w technologii Oracle DB i PL/SQL,

·         Wsparcie programistyczne .NET,

Oferujemy:

-          Umowę o pracę lub kontrakt b2b

-          Luxmed, multisport

-          Pracę dla globalnego Call Center

Oczekiwania:

·         Wiedza z zakresu Oracle oraz  MS SQL Server,

·         Znajomość .NET  (ASP, C#, WinForms),

·         Znajomość WebService

·         Znajomość SVN

·         Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji i    komunikację,

CV prosimy przesłać na adres : jobs@personnelandmedia.com

jobs

Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Dodano: 16.07.2017
ID ogłoszenia: 1207076 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 55 razy

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:

Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.