Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne.

Ile??? 5400zł miesięcznie!!!, Mazowieckie, Ciechanów

Podziel się:
 

Ile??? 5400zł miesięcznie!!!

Cena: 0.00 PLN
 
 

Ile??? 5400zł miesięcznie!!!

​Firma Global Service M&A będąca na rynku od 2004 roku poszukuje opiekunek/opiekunów osób starszych do pracy na terenie Niemiec. Dla osób nie znających języka niemieckiego oferujemy bezpłatne kursy e- lerningowe z języka niemieckiego oraz kursy opiekuna osób starszych.  Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie do 5400zł, ubezpieczenie w kraju i za granicą. Zwracamy koszty zorganizowanego przez nas przejazdu do Niemiec. Ponadto istnieje możliwość wyjazdów na krótkie zastępstwa. Mile widziane jest aktywne prawo jazdy. Przewidujemy premie świąteczne i noworoczne. Naszym pracownikom gwarantujemy opiekę koordynatora podczas całego pobytu w Niemczech. Oferujemy tylko sprawdzone miejsca pracy, a kandytaci mają możliwość wyboru zlecenia oraz miejsca pracy. Zapewniamy bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie w domu podopiecznego oraz bardzo krótki okres oczekiwania na zlecenie.

​Bliższe informacje osobom zainteresowanym zostaną udzielone przez naszego koordynatora pod adresem:

Global Service M&A

Ul. Głowackiego 14

58-100 Świdnica

Tel/fax 0048 748513990

-mail: m.malinowska@gsma24.pl

Lokalizacja:
Mazowieckie, Ciechanów
Dodano: 29.07.2016
ID ogłoszenia: 1162065 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 231 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia

Praca Online - od kilkuset do kilku tysięcy miesięcznie!!!

Witam. Mam do zaoferowania "pracę" całkowicie online bez wychodzenia z domu. Uczę wszystkiego krok po kroku, nie wy... Kategoria: Oferty pracy Praca dorywcza
Małopolskie Kraków Dodane: 11-12-2017
Cena: 1.00