Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne.

Do waszej uwagi prosimy, Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski

Podziel się:
 

Do waszej uwagi prosimy

Cena: 12000.00 PLN
 
 

Do waszej uwagi prosimy

Uprzejmie proszę pozwolić mi tę publikację w grupie podzielić i rozszerzyć nasze usługi wsparcia. Ta wiadomość jest dla osób, biednych, lub tych, którzy są w potrzebie konkretnego kredytu odbudować swoje życie. Czy jesteś gotowy, aby szukać albo podnieść swoje działania albo dla projektu lub kupić mieszkanie, ale są zakazane bankowości lub plik został odrzucony w banku. Jestem osobą fizyczną Ja udzielać pożyczek, od 5.000,00 € do € 4.000.000 do nikogo zdolnego do spełnienia warunków. Nie jestem bankiem i nie wymagają wiele dokumentów ufać, ale trzeba być osobą Fair, Uczciwość, solidność i Sage. I udzielać pożyczek osobom żyjącym w całej Europie i na świecie (we Francji, Belgii, Szwajcarii, Rumunii, Włoch, Hiszpanii, Kanady, Portugalii, Indiach, Mauritius ...). Moja stopa procentowa wynosi 3% rocznie. Jeśli potrzebujesz pieniędzy z innych powodów, nie wahaj się ze mną skontaktować, aby uzyskać więcej informacji. Jestem dostępny do spełnienia moich klientów w ciągu maksymalnie 5 dni od daty otrzymania wniosku.
Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji. Oto mój adres e-mail: mirabelmaria45@gmail.com

Lokalizacja:
Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
Dodano: 10.10.2016
ID ogłoszenia: 1173068 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 1079 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.