Dodaj ogłoszenie

Cieśla/Stolarz , Lubelskie, Lublin

Podziel się:

Cieśla/Stolarz

Cena: 0.00 PLN

Agencja Pracy Interimax dla swojego zagranicznego klienta we Francji pilnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

* praca w nowym drewnie

* wykonywanie domów w całości z drewna, budowa domów od podstaw

* wykonywanie konstrukcji dachowych z drewna

* wykonywanie bardaży, tarasów, balustrad itd

Wymagania:

* znajomość języka francuskiego ( 1 osoba z 2 musi znać język)

* doświadczenie w zawodzie

Oferujemy:

* legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

* zakwaterowanie na koszt Pracodawcy

* pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV ze zdjęciem na adres: angelika.hajduga@interimax.com w tytule maila proszę wpisać „Cieśla/Stolarz"

Ogłoszenie wyświetlono 336 razy

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:

Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.