Dodaj ogłoszenie

Alicja Czerniak, Dolnośląskie, Wrocław

Podziel się:

Alicja Czerniak

Cena: 11.00 PLN

Atuty oferty:

  • wsparcie lekarza 24/7
  • samodzielne zakupy
  • catering z restauracji
  • piękna okolica
  • premia wakacyjna

Opis oferty: Do opieki Senior (71l.) poruszający się na wózku inwalidzkim. Cierpi na nadciśnienie, ma inkontynencję i chorobę Alzheimera. Mieszka wraz z małżonką, która jest sprawna. Senior lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, jest byłym policjantem.

Obowiązki:

  • Pomoc w ubieraniu/myciu
  • Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
  • Podawanie lekarstw

Oczekujemy:

  •  dobrej znajomości języka niemieckiego
  •  doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
  •  prawa jazdy (mile widziane)
  •  życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 1250 EUR netto (za miesiąc) + premia wakacyjna do 300 EUR brutto!
  • legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
  • składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4400 zł brutto!)
  • podpisanie jednej czytelnej umowy
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • pokrycie kosztów podróży w obie strony
  • opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7

Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę za pomocą formularza zgłoszeniowego lub bezpośrednio do Konsultantów w biurach na terenie całego kraju!

Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Dodano: 11.07.2018
ID ogłoszenia: 1252798 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 19 razy

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:

Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.