praca.owi.pl - praca za granicą

Sortowanie i pakowanie butelek - praca od zaraz, Mszczonów

Dodaj ogłoszenie

+ Dodaj ogłoszenie w tej kategorii

Sortowanie i pakowanie butelek - praca od zaraz - Mszczonów

Lokalizacja:
Mszczonów, Mazowieckie, Polska
Data opublikowania:
23-10-2013

Cena: 0.00zł

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów - lidera w branży piwowarskiej poszukujemy kandydatów do pomocy sortowaniu oraz pakowaniu butelek.

Sortowanie i pakowanie butelek

Miejsce pracy: Mszczonów

Nr ref.: AJ/S/10/2013/IP

Zakres obowiązków:

- Sortowanie butelek
- Pakowanie butelek
- Przygotowywanie butelek do wysyłki
- Prace porządkowe

Wymagania:

- Chęć do pracy (fizycznej)
- Gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych (praca na zewnątrz)
- Możliwość rozpoczęcia pracy 'od zaraz'
- Solidność
- Odpowiedzialność

Oferujemy:

- pracę 'od zaraz'
- pracę na 1 zmianę
- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- umowę zlecenie
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy
- Wynagrodzenie zawsze na czas

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV