Dodaj ogłoszenie

ШУКАЄМО ПІСКОСТРУЙНИКА, Zachodniopomorskie, Szczecin

Podziel się:

ШУКАЄМО ПІСКОСТРУЙНИКА

Cena: 0.00 PLN

!!!ШУКАЄМО ПІСКОСТРУЙНИКА!!!

Вимоги:
- Досвід від 1-ого року
- Вміння працювати в колективі

Обов'язки:
- Піскоструєння металевих конструкцій

Пропонуємо:
- Умова о праце!
- Соціальний пакет
- Праця на сучасному підприємстві
- Сучасне обладнання
- Праця по 8 годин + надгодини (250 -300 годин/міс.)
- 18 зл. брутто/год.
- Надгодини з доплатою в 50% в будні, і в 100% у вихідні.
- Безкоштовний транспорт до праці
- Проживання 130 + зл./міс.

LSJ HR Group Sp. z o.o. Sp.k., ul. Niepodległości 22, 70-644 Szczecin
 ua@lsj.pl https://www.lsj.pl/ua Ліцензія №13331
7 piętro
Tel. +48 503 313 700

LSJ HR Group

Lokalizacja:
Zachodniopomorskie, Szczecin
Dodano: 11.03.2018
ID ogłoszenia: 1236135 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 292 razy

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:

Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.